O nas

Zespół AperLens to nie tylko ludzie z profesjonalnym podejściem, do wykonywanej pracy, ale także osoby pełne pasji i zaangażowania. Dzień ślubu to duże emocje i nie mała dawka stresu. Zaufaj nam i ciesz się wyjątkowym materiałem filmowym, dzięki któremu z uśmiechem powrócisz do niezapomnianych chwil.

O nas słów kilka

O nas 2

Cześć mam na imię Piotrek.

Zamiłowanie do filmów, a zwłaszcza dramatów biograficznych przerodziło się w chęci tworzenia własnych, niepowtarzalnych historii, dzięki którym można uchwycić i zachować najpiękniejsze w życiu chwile.

Jestem absolwentem Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Moje życie nie skupia się tylko i wyłącznie na branży ślubnej. Interesuje się psychologią, uwielbiam podróże małe i duże, a poprzez kontakty z innymi ludźmi zdobywam nowe doświadczenia pozwalające na ciągły rozwój.

Co robię w wolnej chwili? Gram w bilard, jeżdżę na rolkach, chodzę na basen, spontaniczna wyprawa w Góry? Jak najbardziej!Poza działalnością ślubną w AperLens zajmuje się, także tworzeniem filmów dla klientów biznesowych, działając pod marką Digital Vision. W naszej ofercie znajduje się wiele różnorodnych produkcji, dzięki którym posiadamy szeroki zakres umiejętności przydających się również podczas tworzenia reportaży z Waszych uroczystości. Zajmujemy się, także filmami reklamowymi, produktowymi, dokumentalnymi, korporacyjnymi oraz teledyskami, filmami krótkometrażowymi i instruktażowymi. Żadna forma materiału filmowego nie jest dla nas straszna 🙂 Dzięki szeroko rozbudowanemu zakresowi działań, możemy oferować kompleksowe usługi tworzenia materiałów filmowych. Biznes, kultura, rozrywka, czy może specjalne uroczystości? Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Z chęcią stworzymy dla Was wyjątkowy i niepowtarzalny projekt, z którego na pewno będziecie zadowoleni.

O nas 3

Mój zespół

O nas 4

Michał

Operator – Montażysta

Mam na imię Michał i od ponad 5 lat zajmuję się tworzeniem niezapomnianych historii ślubnych, które stanowią piękną pamiątkę dla nowożeńców. Natomiast razem z Piotrem współpracujemy od 3 lat. Poznaliśmy się na studiach w szkole filmowej na Uniwersytecie Śląskim, gdzie nasze ścieżki filmowe się połączyły. Tworząc dla Was filmy staramy się uchwycić najpiękniejsze chwile i opowiedzieć je w jak najlepszy sposób.

Choć moja praca w głównej mierze jest skoncentrowana na branży ślubnej, to moje zainteresowania nie ograniczają się tylko do tego obszaru. W wolnym czasie zajmuje się, także marketingiem za pomocą którego sukcesywnie mogę docierać do nowych, wspaniałych par. Lubię śledzić także wydarzenia na giełdzie ze względu na ich dynamiczny i nieprzewidywalny charakter.

O nas 5

Sebastian

Operator – Montażysta

Cześć! Mam na imię Sebastian. Posiadam pięcioletnie doświadczenie w branży ślubnej. Pracuje zarówno jako operator jak i montażysta. Każdy ślub to dla mnie nowe wyjątkowe wyzwanie, a także okazja do uwiecznienia niezapomnianych chwil.

Na co dzień oprócz pracy realizuje się także jako szczęśliwy tata małego łobuziaka. Jego uśmiech i beztroska wzbudzają we mnie chęć do podejmowania kolejnych wyzwań. I choć z zawodu jestem inżynierem, to wbrew pozorom nie projektuje dokładnie każdego szczegółu Waszego ślubu i wesela. Moim zadaniem jest natomiast, zachowanie tej niepowtarzalnej atmosfery w sposób szczególny i wyjątkowy. Jestem pewny że razem stworzymy coś wyjątkowego.

Co możemy dla was przygotować?

Nasza oferta obejmuje 3 pakiety podstawowe (poniżej znajdziecie krótkie opisy każdego z nich), a także kilka usług dodatkowych, które z chęcią dopasujemy do Waszych potrzeb. Więcej o naszych usługach przeczytacie w zakładce Oferta.

PAKIET ZŁOTY

Dla par, które lubią krótkie, ale treściwe filmy. Pakiet oferuje skróconą wersję najważniejszych wydarzeń Waszego wyjątkowego dnia, w tym pierwszy taniec w całości. Dzięki temu szybko powrócicie do najlepszych momentów z wesela.

PAKIET PLATYNOWY

To jeden z najchętniej wybieranych pakietów wśród Par Młodych, ze względu na możliwość uchwycenia dłuższych fragmentów wesela wraz z wszystkimi oferowanymi gościom atrakcjami.

PAKIET DIAMENTOWY

Dla par, które cenią sobie dokładne uwiecznienie całości wydarzeń z perspektywy dwóch operatorów. W filmie będziecie mogli obejrzeć całe fragmenty zabaw weselnych i tanecznych. Na dłuższym filmie ślubnym nie zabraknie także wyjątkowych atrakcji przygotowanych dla gości.