Kontakt

Cześć!  Oferta przejrzana? Zdecydowani na współpracę? Macie jeszcze kilka pytań? Z miłą chęcią pomożemy Wam rozwiązać wszelkie wątpliwości i dokonać najlepszego wyboru.

Jak się z nami skontaktować?

Możecie do nas zadzwonić, napisać wiadomość E-mail lub wypełnić krótki formularz znajdujący się poniżej. Jeżeli mieszkacie niedaleko Bielska-Białej to z miłą chęcią wszystkie sprawy będziemy mogli omówić przy gorącej kawie ☕ Bym zapomniał! Znajdziecie nas, także w mediach społecznościowych na naszym profilu FB . Odpowiemy na Wasze wiadomości tak szybko jak będzie to możliwe. Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na te stronę, z chęcią poznam Wasze plany ślubne i pomożemy przy ich realizacji.

Telefon

515 233 830

E-mail

kontakt@pswedding.pl

Siedziba

43-340 Kozy

(k. Bielska-Białej)

Jeśli interesuje Was poznanie cen oferowanych przez nas usług, a także nasza dostępność, prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub kontakt bezpośredni. Staramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe (zazwyczaj nie czekacie więcej niż 48h 😊) W przypadku braku odpowiedzi z naszej strony, koniecznie zajrzycie do folderu ze spamem, lub napiszcie wiadomość na naszego maila. Możecie, także skontaktować się z nami przez profil na FB.  W odpowiedzi na Waszą wiadomość otrzymacie od Nas od szczegółowy zakres cen za każdy oferowany przez Nas pakiet. W przypadku chęci modyfikacji danego pakietu, jesteśmy otwarci na Wasze propozycję. Staramy się, aby nasze usługi były jak najlepiej dopasowane do Waszych potrzeb.

  Film Ślubny to pamiątka na całe życie. Zaufaj nam i ciesz się materiałem filmowym, który na zawsze pozwoli Ci z uśmiechem wspominać Twój wyjątkowy dzień.

  Kontakt 2

  Zainteresowani cennikiem na 2025?  Szczegółowa oferta wraz z cenami pojawi się (Styczeń- Luty 2024r.) Zapraszamy do  kontaktu!

  Dane Firmowe:
  Piotr Stwora AperLens
  Tel. 515-233-830
  Adres E-mail: kontakt@pswedding.pl
  Adres witryny: www.pswedding.pl
  Social Media: https://www.facebook.com/AperLensmovie
  Właścicielem witryny pswedding.pl jest marka AperLens
  Piotr Stwora AperLens
  NIP:937-274-43-39
  KRS:522327056
  Jesteśmy z okolic Bielska-Białej, ale lubimy długie podróże, więc możemy dojechać do Was w każdy zakątek globu! 😊