Historie Ślubne

Jak opowiedzieć inspirujące historie ślubne? Zapewne każdy z was chciałby w wyjątkowy sposób, utrwalić swój najważniejszy dzień w życiu. Tworzone przez zespół AperLens filmy, to nie tylko surowe reportaże, z wydarzeń. Stawiamy przede wszystkim na kreatywność i indywidualne podejście do każdej nowej realizacji. Dzięki temu możecie cieszyć się materiałem pełnym emocji i charakteru.

Odkryj magię miłości w naszych niezwykłych Historiach Ślubnych!

AperLens z pasją tworzy dla Was dynamiczne i pełne emocji historie ślubne, które uwieczniają najpiękniejsze chwile Waszego życia. Każdy film to unikalna podróż przez Wasze uczucia, wzruszenia i radości. Z pełnym zaangażowaniem pracujemy przy każdym filmie, byście mogli powrócić do tych magicznych momentów wraz z bliskimi i przeżywać je ponownie nawet kilka lat później!

ROKSANA & JAKUB | PO RAZ PIERWSZY JAKO MĄŻ I ŻONA | HOTEL PLANETA
MARZENA & SZYMON |WYJĄTKOWA PARA i WSPANIAŁA ARANŻACJA |KRYSZTAŁOWE WZGÓRZE|
BIANCA & PHILIPP | WESELE W PLENERZE | FT. BUM BUM ORKeSTAR!
EWELINA & ARKADIUSZ  | NIEZAPOMNIANE CHWILE |  FT. DJ WILLY!
KLAUDIA & ŁUKASZ | UNIKALNY ŚLUB PROSTO Z POŁUDNIOWEJ POLSKI | SALA FOKSAL

Nasze Historie Ślubne w słowach pisane

Historie Ślubne 7Roksana & Jakub – Od dzisiaj jako mąż i żona!

Roksana i Jakub wzięli ślub! Podczas przygotowań mieliśmy okazję podziwiać Roksanę w pięknej sukni ślubnej, która później również zachwyciła gości weselnych. Równie imponująco prezentował się Pan Młody w eleganckim garniturze. Para młoda złożyła uroczystą przysięgę w obecności najbliższych osób, dzięki temu ich dzień był jeszcze bardziej szczególny. Zabawa Roksany i Jakuba była wypełniona śmiechem i pozytywną energią, którą na pewno zapamiętamy na długo! Poza garścią wspomnień, stworzyliśmy dla Pary, wyjątkową pamiątkę, do której z pewnością będą wracali jeszcze długie lata. Parze Młodej życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!Marzena & Szymon – Piękne wesele w okolicach Góry Żar

Marzena i Szymon powiedzieli sobie sakramentalne TAK! Ich wymarzone wesele odbyło się w pięknej sali Kryształowe Wzgórze w Międzybrodziu Żywieckim. Jest to miejsce o niepowtarzalnym uroku, które emanuje elegancja i idealnie pasuje do romantycznego charakteru uroczystości weselnych. Malownicze okolice sali pozwoliły nam na zorganizowanie wyjątkowej sesji jeszcze w dzień wesela. Niezwykłym okolicznościom towarzyszył piękny zachód słońca, a przyroda dodawała uroku do każdego ujęcia.

Historie Ślubne 8
Historie Ślubne 9


Bianca & Philipp – Niebanalny ślub w klasztorze Dominikanów na Podkarpaciu

Ślub Bianci i Philippa odbył się na Podkarpaciu, w malowniczej miejscowości Jamna, w urokliwym klasztorze Dominikanów. Dzięki pięknej pogodzie, przyjęcie weselne udało się zorganizować w plenerze. Para rozpoczęła zabawę wyątkowym pierwszym tańcem, a następnie na scenę zawitał znany zespół muzyczny BUM BUM ORKeSTAR proponując zabawę w bałkańskich klimatach. Po występie, na scenę wkroczył DJ, dzięki któremu goście bawili się do białego rana.Ewelina & Arkadiusz – Niezapomniana zabawa z Dj’em Willym!

Ewelina i Arkadiusz zawarli związek małżeński w kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Nawojowej. Podczas przysięgi towarzyszyła im najbliższa rodzina i przyjaciele. Przyjęcie weselne odbyło się w Dworku pod Dębami. Niezapomnianych wrażeń, dostarczył wszystkim znany ze swoich energicznych występów DJ Willy.

Historie Ślubne 10
Historie Ślubne 10


Klaudia & Łukasz – Historia szkolnej miłości

Drogi Klaudii I Łukasza skrzyżowały się już w czasach szkolnych, aby po wielu latach mogli przysiąc sobie wieczną miłość przy ołtarzu. Podczas uroczystości ślubnej w Limanowej sakramentu małżeństwa udzielił kuzyn pani młodej. W eleganckiej sali Foksal, w Mszanie Dolnej odbyła się natomiast Zabawa. Goście i para młoda byli zachwyceni kapelą weselną znaną w tamtych rejonach, która zapewniała niezapomnianą oprawę muzyczną tamtego wyjątkowego wieczoru. Nie zabrakło śmiechu i wzruszeń, które dopełniły to magiczne wydarzenie.